Analiza i przygotowanie projektu

Analiza i przygotowanie projektu

Na etapie przygotowania projektu, szczegółowo analizujemy potrzeby Twojej firmy, aby w pełni zaspokoić Twoje wymagania i każdorazowo dostosować projekt do indywidualnych oczekiwań.

Proces produkcji

Proces produkcji

Podczas realizacji Twojego zamówienia korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i troszczymy się o najdrobniejsze detale. Dzięki temu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wykonania produktów z tworzyw sztucznych.

Dostawa

Dostawa

Dbamy o Ciebie również podczas dostawy zamówionych elementów. Dostarczane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych są odpowiednio zabezpieczone i trafią do Ciebie w idealnym stanie.

Wiedza jest miarą sukcesu

Największą wartość firmy stanowią ludzie, którzy ją tworzą. To oni decydują o sukcesie firmy dlatego tak ważne jest systematyczne podnoszenie kompetencji kadry.

Tym co wyróżnia nas na rynku jest profesjonalizm. Gwarantują go wykwalifikowani trenerzy będący praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach, którzy umiejętnie łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym jej zastosowaniem w pracy. Podczas szkoleń prezentujemy najnowsze rozwiązania praktyczne stosowane w branży spożywczej. Wśród korzyści wynikającej z uczestnictwa w naszych szkoleniach warto podkreślić warsztaty praktycznych umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy teoretycznej. W czasie warsztatów stawiamy na rozwiązywania problemów oraz wypracowywanie przez uczestników rozwiązań gotowych do zastosowania. Zależy nam na tym, aby uczestnicy mieli możliwość jak najpełniejszego wykorzystania potencjału naszej oferty. Dlatego szkolenia u nas to nie są nudne wykłady. Kładziemy nacisk na to, aby przekazywać wiedzę w sposób rzetelny, przyswajalny i możliwy do wykorzystania w codziennej pracy.

W zależności od tematyki szkolenia uatrakcyjniamy program warsztatami oraz ćwiczeniami praktycznymi, ponieważ jesteśmy przekonani, że ten sposób przekazywania wiedzy przynosi najlepsze efekty. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat będący potwierdzeniem zdobytej wiedzy oraz umiejętności praktycznych.

Oferta

Oferujemy szeroki pakiet szkoleń otwartych i zamkniętych. Przy opracowaniu programów szkoleń kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Szkolenia realizowane są w oparciu o rzetelnie przeprowadzoną analizę potrzeb. Ofertę oparliśmy o gruntowne badania rynku i jego potrzeb. Dlatego oferujemy szkolenia w zakresie:

 • auditorów wewnętrznych,
  • wymagań systemów i standardów ISO 22000, FSSC 22000, ISO 9001, HACCP, BRC, IFS, GLOBAL G.A.P.
  • wymagań pranych branży spożywczej,
  • zarządzania sytuacjami kryzysowymi i wycofania wyrobu z rynku,
  • projektowania nowych wyrobów,
  • oceny organoleptycznej produktów spożywczych,
  • analizy sensorycznej z testami określania wrażliwości sensorycznej

  Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu o innej tematyce, prosimy o kontakt. Po ustaleniu szczegółów, przygotujemy konkretne rozwiązanie.

  Wspólnie przeszkoliliśmy już kilka tysięcy uczestników. Potwierdzeniem wysokiej jakości i atrakcyjności naszych szkoleń mogą być opinie wyrażone przez uczestników.

  Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo darzycie!

obrazek do artykułu

Masz pytania?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta produktów z tworzyw sztucznych, zachęcamy do skontaktowania się z zakładem przetwórstwa. Oferujemy produkcję różnego rodzaju form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Obsługujemy firmy z terenu Bielsko-Białej, Katowic oraz całego śląska.

Zadzwoń lub napisz, a nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Zofia Duława ul. Jesionowa 5, 43-430 Skoczów
NIP: 548-005-77-28
REG: 070536281
tel. +48 33 479 01 30
fax +48 33 479 01 31